Cennik

Specjalizujemy się w budowie domów z bala okrągłego, głównie z modrzewia i cedru syberyjskiego o średnicy 26cm ( również inne średnice ). Orientacyjna cena wynosi od 1350 zł za m2 powierzchni użytkowej domu.

Istnieje również możliwość zakupu samego materiału w cenie 410 euro za m3 modrzewia oraz 400 euro za m3 cedr .Gdy klient zdecyduje się na kupno samego materiału na dom oferujemy ekipę montażową, której koszt robocizny wynosi 8 euro za metr bieżący bala. Dom o powierzchni ok. 100 m2 jest to ok. 1200 mb.

* - cena za rok 2012 i może ulec zmianie, ponieważ zależy to od kosztów drewna w Rosji.

Specjalizujemy się w stanie surowym otwartym - cena obejmuje:
1. Wewnętrzne konstrukcje ścian.
2. Zewnętrzne konstrukcje ścian.
3. Ścianki działowe.
4. Konstrukcję i poszycie dachu-przykrytego warstwą papy.
5. Strop.
6. Filc pomiędzy balami.

Budowę domu realizujemy na fundamentach klienta, jednak jesteśmy w stanie zrealizować całość wraz z fundamentami, wówczas ten zakres robót do stanu "0" pokrywa klient oddzielnie.
Drzwi, okna i schody są oddzielnym przedmiotem rozmów. Po przedstawieniu przez klienta oczekiwań odnośnie tego asortymentu, przedstawimy swoją propozycję z szerokiej gamy produktów wielu producentów z nami współpracującymi.

Współpracujemy również z firmami doradztwa finansowego, które będą w stanie zaproponować Państwu możliwość sfinansowania inwestycji z gamy 25 banków w Polsce. Analiza Państwa zdolności kredytowej i przygotowanie oferty finansowania jest całkowicie darmowa.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!
Sprzedaż i Obsługa Inwestycji:
tel. +48 607 522 522
tel. +48 89 762 21 45
e-mail: diamar@diamar.pl

Przyjdź i zobacz pełne projekty z dyskretną pomocą naszych specjalistów
i wybierz ten, który podoba Ci się najbardziej.

DREWNIANY DOM LTD

DREWNIANY DOM LTD  - Domy z Drewna

Firma DREWNIANY DOM LTD oferuje niepowtarzalne domy z bali wykonane z modrzewia syberyjskiego. Domy z drewna są ekologiczne, trwałe ale co najważniejsze - zdrowe!

© DREWNIANY DOM LTD - Domy z bali