O nas
DREWNIANY DOM LTD

DREWNIANY DOM LTD powstał w oparciu o dobre doświadczenia i ciężką pracę seniorów rodu, państwa Danuty i Romana Chadajów. "Jak większość dobrze funkcjonujących firm rodzinnych po odniesieniu pierwszych sukcesów staraliśmy się poszerzyć obszar naszej działalności" - mówią założyciele Firmy-Matki. "Wypromowaliśmy zasadę uczciwego i rzetelnego kontaktu z klientem, na bazie solidnej marki - wtedy narodził się DREWNIANY DOM LTD".

Firma powstała z zamiłowania do ekologii i życia w zdrowych warunkach. Z racji tego, że zawsze staraliśmy się produkować i sprzedawać produkty najwyższej jakości w dobrej cenie, domy z bali budujemy z modrzewia syberyjskiego.

Jesteśmy filą firmy działającej na rynku rosyjskim w Irkucku, Omsku i Kaliningradzie. W Polsce nasza siedziba mieści się w Bartoszycach. Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży importu i eksportu drewnianych materiałów budowlanych. Główna nasza działalność opiera się na imporcie i eksporcie modrzewia z Syberii oraz budowie domów z bali.

DREWNIANY DOM LTD
  • Krótki czas montażu - max 3 miesiące.
  • Klasyczne sprawdzone technologie - sprawdzają się od wielu pokoleń.
  • Niepowtarzalny charakter oddawanego domu.
  • Przyjazny mikroklimat wewnątrz budynku.
  • Niskie ceny eksploatacji i ogrzewania.

DREWNIANY DOM LTD